Dudaklar Nasıl Dolgun Gösterilir?

Çok kişi tarafından dudakları dolgun göstermek merak konusu olmaya başlamıştır. Doğal yöntemlerden biri olan nane yağı dudakları dolgun göstermek için iyi bir yöntem olarak kabul ediliyor. Nane yağını kolaylıkla aktarlardan bulmanız mümkündür. Bu yağı dudaklarınıza sürdükten sonra dudaklarınız hem ölü derilerden arınacak, hem dudakları nemlendirecek hem de dolgunlaştıracaktır. Yapmanız gereken ise diş fırçasına nane yağını dökerek dudaklarınızı fırçalamanız gerektiğidir. Daha sonra çatalı dudaklarınıza hafif bir şekilde batırarak nane yağının dudaklarınızı emmesini sağlayın. Dudağınızın kenarlarına yapmanız daha çok fayda sağlayacaktır. Bu işlem aynı zamanda kan dolaşımınızı hızlandıracaktır. Peki, Dudaklar Nasıl Dolgun Gösterilir?

Dudak Dolgunlaştırıcı Vakumu

Herkesin dudaklar için tercih ettiği alet vakum olduğu biliniyor. Çok işe yaradığı düşünülerek dudaklara uygulanıyor. Dudaklarda kan dolaşımını hızlandırmak için ve dolgun göstermesini sağlamak için kullanıldığı öne sürülüyor. En çok etki eden yöntemin bu olduğu düşünülüyor.

Diş Macunu İle Dudak Dolgunlaştırma

En çok bilinenler arasında yer alan şey diş macunu ile dudakları fırçalamak olacaktır. Hiç kullanılmamış diş macununa çok az miktarda sıkarak dudaklarınızı 2-3 dakika boyunca fırçalayın. Aynı şekilde kan dolaşımı hızı artacağı için dudaklar daha dolgun hale gelecektir. Dudakların kızarması gayet normaldir. 3 dakikadan fazla yapmak zararlıdır. Dudaklar morarır ve kötü görünüme sahip olursunuz. Bu yüzden tavsiye edilmiyor. Daha sonra ıslak mendil ile dudakta kalan diş macununu silmeniz gerekecektir. İşlem sonunda ne kadar dolgun olduğunu fark edeceksiniz.

Lıp Revıtalızer İle Dolgunlaştırma

Bu kremi Gratis markasından kolaylıkla bulmanız mümkündür. Bir fırça yardımıyla dudaklarınıza sürmeniz gerekecektir. 5-10 dakika beklettikten sonra üzerine istediğiniz makyajı yapabilirsiniz. Bu kremi gece yatmadan önce sürer iseniz sabah kalktığınızda şişmiş olduğunu görmeniz mümkün olacaktır.