Frankenstein Filmi

Frankenstein Filmi Konusu

Frankenstein adlı film ölümsüzlerin savaşı filmidir. Yirmi dört ocak iki bin on dört yılında vizyona katılmıştır. Frankenstein filminin yönetmenliğini Stuart Beattie adlı kişi üstlenmiştir. Frankenstein filminin oyuncu kadrosunda Aaron Eckhart, Yvonne Strahowski ve Billy Nighy adlarında güçlü oyuncular yer almıştır. Frankenstein filminin türü aksiyon, gerilim ve korkudur. Ayrıca Frankenstein filminin çekim yapıldığı ülkeler Avustralya ve Amerika’dır.

Frankenstein Filmi Konusu yani ölümsüzler savaşı filminin konusunu kısaca anlatırsak Doktor Victor adında bir adam kendi yaratmış olduğu bir adam İblisler ve Gorgogle arasındaki savaşta kendini bulur. Hem İblisler hem de gorgogle bu adamın ölümsüzlük sırrının ne olduğunu bulmaya çalışırlar. Bu adam ise savaşları durdurabilecek güçlüktedir. Frankenstein filmini sizlere kısaca anlattık.

Olay beyaz perdede bu konu ile canlandırılmıştır. Hem gerilim hem de biraz savaşçı filmler seviyorsanız bu filmi kesinlikle izlemelisiniz diyorum. İlginizi çekecek ve bu film çoğu izleyenleri etkilemeyi başarmıştır. Gelin sitemize girin ve kesinti ya da donma problemi yaşamadan bu filmi izleyiniz. Aynı zaman da sitemizde yapılmış olan yorumları da okumanız mümkündür.

Frankenstein filminin ünlü yazarı Mery Sheleydir. Dili ise İngilizcedir. Frankenstein filmin yapımcılığını Andrew Maan, Gery Lucchesi ve Tom Rosenberg yapmıştır. Frankenstein filminin senaristi de yine yönetmen koltuğunda olan Stutant Beattie kişidir. Bu filmin hikâyesini yazan kişilerde Stuant Beattie ve Kevin Greviouxdur. Frankenstein filminin müziğini Reinhold Heil ve Johnny Klimex seslendirmiştir.

Bu gerilim filminin görüntü yönetmeni ise Rossy Emerydir. Sitemize girip Frankenstein filmini izleyin ve yaşanan gerilim dolu anlara sizlere şehit olun. Sitemizde film hakkında detaylı bir şekilde izleyen kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Eğer isterseniz sizlerde sitemize girip bu Frankenstein filmi hakkında sorular sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz.