Kilo Aldırıcı Ürünler

Kimi insanlar kilo vermek isterken kimi insanların sorunu da kilo almaktır. Metabolizmaları hızlı çalışan insanlar ne kadar yerlerse yesinler bir türlü kilo almayı başaramazlar. Gerek sporcular gerekse zayıflıkla başı dertte olan birçok insan bu problemden muzdariptir.

Piyasaya sürülen birçok kilo aldırıcı sayesinde düzenli bir şekilde kilo alabilirsiniz… Piyasada bulunan bu ürünler hakkında kısaca bir bilgi notu olması açısından bu yazıyı es geçmeyin. İşte kilo almanıza yardımcı olacak ilaçların isimleri…

1-) Elite Labs Mass Muscle Gainer

Kilo almak isteyen kişiler için birebir çözüm olan bu ilaç tam bir protein ve karbonhidrat deposu konumundadır. Kalori olarak yüksek olan bu ürün kilo almanız için güzel bir seçenek olabilir.

2-) Hardline Progainer

Yerli malı olan bu ürün ekonomik bir ürün arayanlara tavsiye edilebilecek bir ürün. Çikolata muz çilek gibi çeşitlere sahip bu ürün protein ve karbonhidrat açısından da üst konumdadır.

3-) Olimp Gain Bolic 6000

Doğu Avrupa’da büyük bir marka haline gelen Olimp tarafından üretilen bir kilo aldırıcıdır. En iyi kilo aldırıcılar listesinde kendini üst sıralarda bulan bu ilaç düşük yağ oranı içermesi sebebiyle vücudun kiloyu kas şeklinde almasını sağlamaktadır.

4-) Dymatize Super Mass Gainer

Olimp gibi adını duyuran bir diğer firma olan Dymetize şirketi tarafından piyasaya sürülmüş kaliteli bir kilo aldırıcıdır. Markanın en iyi ürünlerinden olan bu ilaç yüksek kalori bulundurmaktadır. Birçok vitamine sahip olan bu ürün kilo alırken sizin için güzel bir seçenek olabilir.

5-) Multipower Mass Gainer 3000 gr

Bir Alman firması tarafından üretilen bu ürün Alman teknolojisiyle geliştirilmiş ve muhteşem bir ürün olarak karşımıza çıkmıştır. Genel olarak sporculara hitap eden bu üründe kilo almak için güzel bir seçenek olabilir.

 

Ancak bu ilaçlar kullanılırken dikkat edilmeli yeterli dozda kullanılması gerekmektedir. Ben fazla kullanayım da hızlı bir şekilde kilo alayım derken gözlerini hastanede açmamanız için ilacın prospektüsün de yazdığı üzere ilacı yeterli dozda kullanmanızı tavsiye ederiz… Sağlıklı, mutlu ve güzel günler geçirmeniz temennisiyle…