Vajina Estetiği ve Cinsellik

Cinsellik neslin devamı için çok önemli bir aktivitedir. İnsan belli bir yaşa geldiği zaman üreme hücrelerinin olgunlaşması sonucu cinsel kimliğine göre cinsel ilişki arzusu duyar. Hayatımızı oldukça etkileyen cinsel yaşam son derece önemlidir. Cinsel hayattan zevk alabilmek için birtakım kurallar vardır. Bunlara dikkat edildiği zaman sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşulur ve sağlıklı bir cinsel kimliğiniz olur. Bunlara birkaç örnek vermek gerekirse, cinselliği hazır olduğunuzda ve sevdiğiniz kişi ile yapın. Cinsel ilişki yaptığınız kişiyi mutlaka tanıyın, nelerden hoşlandığını mutlaka öğrenin. Cinsel ilişkiyi yapmış olmak için yapmayın. Cinsel ilişki konusunu abartmadan tadında bırakın. Bunun için vücut ve organlar da oldukça önemli. Yazımızın devamında Vajina Estetiği ve Cinsellik hakkında bazı detaylar yer almakta.

Cinsellikte Neler Önemli?

Her iki taraf açısından da sevgi ve tutku dolu bir partner çok önemli. Her iki tarafında istekli ve şehvetli olması şart. Ten uyumu çok çok önemli bir etken. Eşlerin birbirlerini tanıması ve birbirlerinin isteklerine cevap vermesi önemlidir. Erkekler zayıf ve seksi bir vücudu tercih ederken kadın için de aynı durum söz konusu. Kadın da kaslı, yakışıklı ve fit erkekleri tercih ederler. Bu gösteriyor fiziki etmenler de oldukça önemli. Erkeğin penis boyu, vücudun bakım ve temizliği bunlar cinsel yaşamın mutlu geçmesi için önemli etmenler. Eşlerin birbirlerini anlayarak aynı anda boşalmaları oldukça önemli. Kadınlar erkeklere göre daha zor uyarılırlar erkeklerin buna dikkat ederek ön sevişmeyi uzun tutmaları gerekmekte. Bunun gibi birçok etmen sayılabilir. Genel bir kaide yoktur çünkü her bireyin tercihi ve yapışı farklıdır.

Erkek için vajina önemli

Cinsellikte kadınların uyarıldığı birçok bölge vardır. Bunlardan en önemlisi de vajinadır. Vajina kadın için de erkek için mükemmel bir haz organıdır. Erkekler için vajinanın dar olması, penisin girerken bunu hissetmesi çok önemlidir. Aynı zamanda vajinanın estetik görünümü. Çünkü erkekler bu harika organa dokunmayı, bakmayı, öpmeyi çok severler. Bunun için kadınlar da vajinaya oldukça önem vermekte. Tüm bunların nezdinde başka alanlarda yapılan estetik vajina estetiğine kaymış durumda ve birçok kadın vajina estetiği olmaktadır. Doğum sonrası meydana gelen yırtılmalardan ve genişlemeden dolayı olumsuz etkilenen cinsel yaşam bu şekilde zevk verici bir hale dönüştürülmekte. Cinsel estetikler içerisinde memelerin büyütülmesi, klitoris estetiği, G noktasının büyütülmesi, iç dudakların daha estetik bir hale getirilmesi için yapılmakta. Bu sadece sek için değil aynı zamanda estetik bir görünün için tercih edilmektedir. Örneğin, bikini giyen bir bayanın klitoris bölgesi fazla büyümüşse çirkin bir görüntü oluşturmakta ya da bikiniden belli olması kişiyi rahatsız etmekte ve özgüvenini düşürmektedir. İşte tüm bunlara çözüm için cinsel estetik geliştirilmiştir ve oldukça da tercih edilmektedir.